ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Hlavní rubrika stranek

Pozvánka na "IIV. ročník turnaje v boccie"

Přijďte se podívat a podpořit hráče na „IIV. ročník turnaje v boccie“, který bude ve středu 26. dubna 2017 v Městské sportovní hale v Havířově. Začátek turnaje je v 9:00 a vyhlášení výsledků kolem poledne.

Pozvánka na Velikonoční městečko

Zveme vás do stánku uprostřed Náměstí Republiky v Havířově na už tradiční prezentaci prací našich klientů a také na zážitkové dílny pro veřejnost. Stánek bude pro vás otevřený od pondělí 10. do středy 12. dubna 2017 od 14:00 do 18:00 hodin.

"Trefa do černého"

Zaměstnanci střediska MIKADO pořádají ve středu 15. 2. 2017 pro klienty celé organizace turnaj v elektronických šipkách. Přijďte si "hodit".

"O pohár SANTÉ"

Ve spolupráci se Společností pro podporu lidí s mentálním postižením v Havířově a Správou sportovních a rekreačních zařízení Havířov, organizujeme už X. ročník turnaje v sálové kopané. Své síly a umění změří organizace z moravskoslezského kraje a Polska.

Když to jde... od ruky - výstava výtvarných, dekorativních a rukodělných prací klientů

Srdečně zveme širokou veřejnost a samozřejmě všechny našim srdcím blízké na výstavu výtvarných, dekorativních a rukodělných prací klientů. Výstava se koná ve spolupráci s Městskou knihovnou Havířov v oddělení hudby a umění. Výstava potrvá do 26. července 2016.

SouZnění... v kapkách deště - koncert klientů organizace a jejich hostů

Děkujeme zaměstnancům a klientům za usilovnou práci na přípravě koncertu. Děkujeme všem hostům, bez jejichž přičinění by koncert nezanechal v duších diváků, ale i účinkujících tak hluboký zážitek. Děkujeme divákům za upřímný potlesk a projevy emocí.

ZAHRADNÍ SLAVNOST aneb "Co můžeš udělat dnes, neodkládej na zítřek"

Děkujeme všem, že jste přišli na Zahradní slavnost. Bylo nám s vámi moc dobře.

SANTÉ s bocciou pošesté

Přes padesát hráčů a trenérů, deset týmů včetně jednoho zahraničního, čtyři hřiště vytvořené na velké hrací ploše Městské sportovní haly v Havířově…

Havířský bál

Za účelem dobré zábavy se 4. března sešli na „Havířském bálu“, který pořádala organizace SANTÉ – centrum ambulantních a pobytových sociálních služeb v Havířově, klienti, jejich rodinní příslušníci a zaměstnanci. Sál Hotelu U Jelena zaplnilo přibližně 160 lidí.

Den otevřených dveří - ŘÍJEN 2015

I letos na podzim jsme se přidali k celostátním dnům otevřených dveří poskytovatelů sociálních služeb. Naše střediska můžete vidět dne 8.10.2015 od 10:00 - 15:00 hodin. 

Těšíme se na vaší návštěvu. 

Celkový počet článků: 238


Partneři Santé-Havířov

Další informace

Podpořte nás nakupováním na svých oblíbených e-shopech!
Věděli jste, že nyní můžete naší organizaci pomoct i obyčejným nákupen na internetu? Přidali jsme se do projektu GIVT, který podporuje neziskové organizace a sportovní kluby. Stačí, když nákupy, které děláte běžně, provedete přes portál GIVT. Část peněz z Vaší útraty bude darována nám! Je to opravdu jednoduché, zabere Vám to jen několik vteřin vašeho času. A co je nejdůležitější, při nákupu nezaplatíte nic navíc. Více zde.

Upravit Cookie předvolby

Přepnout na mobilní verzi

Kontakt

SANTÉ HAVÍŘOV
Tajovského 1156/1
736 01 Havířov-Podlesí
Tel.: 596 411 026
Fax: 596 411 025
reditel@sante-havirov.cz
IČ: 00847470, DIČ: CZ00847470

Bankovní spojení:
Česká spořitelna - 1666000319/0800

Kraj: Moravskoslezský
Obec: Havířov
Zřizovatel: Statutární město Havířov

Statutární zástupce:
Mgr. Michaela Rosová

Ostatní:
Naše organizace je zapsána v registru poskytovatelů sociálních služeb
 

Další informace