ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

"Zahradní slavnost - 2022 "

7. července 2022

Dne 27. 06. 2022 uspořádala organizace SANTÉ – centrum ambulantních a pobytových sociálních služeb pro své klienty a jejich rodinné příslušníky zahradní slavnost na středisku MIKADO.

Úvodní slovo při zahájení měla ředitelka organizace SANTÉ Mgr. Michaela Rosová spolu s primátorem statutárního města Havířov Ing. Josefem Bělicou, MBA.

V rámci pestrého programu vystoupili klienti s živou vernisáží obrazů, společně s dobrovolníky s ADRY vystoupil hudební soubor „SOUZNĚNÍ“, na rozveselení a pobavení vystoupil Klaun z Balónkova, míchané nápoje připravovali studenti střední školy Dakol Karviná,  k poslechu a tanci hrál DJ Mára.

Překvapením celé slavnosti byla osobní účast letošní MISS Czech Republic 2022 Krystýny Pyszkové, která klientům předala  finanční dar ve výši 20.033,-Kč z veřejné sbírky,  kterou sama založila. Finanční dar je určeny na úhradu nákladů na Hippoterapii a Canisterapii pro klienty SANTÉ.

Pro všechny zúčastněné bylo připraveno bohaté občerstvení.  Pan primátor osobně připravil a podávala dýňovou polévku pro klienty a ostatní hosty. Počasí se nám vydařilo a všichni si zahradní slanost velice užili. 

Velké poděkování patří zaměstnancům, kteří se podíleli na organizaci akce a  především všem sponzorům a partnerům za podporu, bez které by se zajištění této akce neobešlo. Děkujeme hypermarketu Globus Havířov, Hypermarket Tesco Havířov, společnosti Kaufland, společnosti Havlík –Opál, s.r.o. Bruntál, MISS ČR Krystýně Pyszkové, střední škole Dakol, Davidu Zbaviteli a společnosti Candy Plus Petřvald. Poděkování také patří panu primátorovi za jeho účast a přípravu výborného pohoštění.

       


        


      
 


Partneři Santé-Havířov

Další informace

Podpořte nás nakupováním na svých oblíbených e-shopech!
Věděli jste, že nyní můžete naší organizaci pomoct i obyčejným nákupen na internetu? Přidali jsme se do projektu GIVT, který podporuje neziskové organizace a sportovní kluby. Stačí, když nákupy, které děláte běžně, provedete přes portál GIVT. Část peněz z Vaší útraty bude darována nám! Je to opravdu jednoduché, zabere Vám to jen několik vteřin vašeho času. A co je nejdůležitější, při nákupu nezaplatíte nic navíc. Více zde.

Upravit Cookie předvolby

Přepnout na mobilní verzi

Kontakt

SANTÉ HAVÍŘOV
Tajovského 1156/1
736 01 Havířov-Podlesí
Tel.: 596 411 026
Fax: 596 411 025
reditel@sante-havirov.cz
IČ: 00847470, DIČ: CZ00847470

Bankovní spojení:
Česká spořitelna - 1666000319/0800

Kraj: Moravskoslezský
Obec: Havířov
Zřizovatel: Statutární město Havířov

Statutární zástupce:
Mgr. Michaela Rosová

Ostatní:
Naše organizace je zapsána v registru poskytovatelů sociálních služeb
 

Další informace