ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Společenský večer u příležitosti 40 let od založení organizace

30. listopadu 2019

Organizace SANTÉ – centrum ambulantních a pobytových sociálních služeb oslavila dne 8. 11. 2019 „40 let“ od založení organizace. U této příležitosti organizace uspořádala Společenský večer pro klienty, jejich rodiče a opatrovníky ve Společenském domě RENETA Havířov.

Během společenského večera vystoupili klienti středisek SANTÉ s připraveným programem. Klienti střediska MIKADO vystoupili s tanečním představením „Mně sílu dáš“, vystoupení znázorňuje „poděkování všem lidem, že v nich vyrostla láska do podoby, aby tu byli pro druhého člověka“, což vnímáme jako poděkování všem lidem, kteří se věnují náročné práci v sociálních službách.
Klienti střediska Denní stacionář na ul. Čelakovského vystoupili s divadelním představením Šípkové království. Klienti stacionáře Lipová vystoupili s tanečním číslem „Černá, bílá“.

V rámci programu dále vystoupil sportovní klub Maniak Aerobic Havířov, který má v Havířově více jak dvacetiletou tradici, za kterou klub získal spousty ocenění.  Na závěr programu vystoupilo taneční studio FANTASY ORIENT HAVÍŘOV pod vedením tanečnice, lektorky a choreografky paní Andrey Martincové. Během celého večera pak k poslechu a tanci hrála hudební skupina RYTMUS.

Organizaci SANTÉ přejeme, aby do dalších let byla obklopena kvalitními zaměstnanci a poskytovala služby na vysoké úrovni jako doposud.

Touto cestou bychom chtěli poděkovat všem sponzorům a partnerům, bez kterých by se realizace tohoto večera neobešla.

Poděkování konkrétně patří Nadačnímu fondu RESIDOMO za poskytnutí finančních prostředků na realizaci celého večera. Společnosti HAVLÍK- OPAL, s.r.o. za poskytnutí drobného občerstvení. Magistrátu města Havířova jako zřizovateli, Městskému kulturnímu středisku Havířov za skvělou spolupráci a pronájem společenského domu RENETA a všem zaměstnancům organizace SANTÉ. 
   
Partneři Santé-Havířov

Další informace

Podpořte nás nakupováním na svých oblíbených e-shopech!
Věděli jste, že nyní můžete naší organizaci pomoct i obyčejným nákupen na internetu? Přidali jsme se do projektu GIVT, který podporuje neziskové organizace a sportovní kluby. Stačí, když nákupy, které děláte běžně, provedete přes portál GIVT. Část peněz z Vaší útraty bude darována nám! Je to opravdu jednoduché, zabere Vám to jen několik vteřin vašeho času. A co je nejdůležitější, při nákupu nezaplatíte nic navíc. Více zde.

Upravit Cookie předvolby

Přepnout na mobilní verzi

Kontakt

SANTÉ HAVÍŘOV
Tajovského 1156/1
736 01 Havířov-Podlesí
Tel.: 596 411 026
Fax: 596 411 025
reditel@sante-havirov.cz
IČ: 00847470, DIČ: CZ00847470

Bankovní spojení:
Česká spořitelna - 1666000319/0800

Kraj: Moravskoslezský
Obec: Havířov
Zřizovatel: Statutární město Havířov

Statutární zástupce:
Mgr. Michaela Rosová

Ostatní:
Naše organizace je zapsána v registru poskytovatelů sociálních služeb
 

Další informace