ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Výlet do Dinoparku

11. srpna 2022

S klienty jsme si naplánovali zajímavý výlet do Dinoparku. Rozhodli jsme se že, se vrátíme o pár miliónu let zpět do autentického paleontologického prostředí a shlédneme artefakty už doby starohor.
Při vstupu na nás dýchl pravěk a přivítali nás dinosauři v životní velikosti. Neopakovatelným zážitkem bylo pro nás 3D kino, kde jsme se přímo dostali do původní krajiny druhohorních zvířat.
Poté jsme se vydali na procházku celým parkem. Na každém rohu na nás číhalo nějaké dobrodružství. Museli jsme se dostat přes nakloněný most, kde se držel drápy velký pták. Později jsme uviděli dýmající sopku a zřícené letadlo a chtěli jsme se o té době dozvědět více. Proto jsme využili komentovanou prohlídku a nasedli jsme do autovlaku. Vše jsme si z blízka prohlédli a poslechli jsme si zajímavé informace. Největším vyvrcholením prohlídky bylo pro nás, když řidič autovlaku vystoupil a přinesl nám „živé“ mládě, které si všichni mohli pohladit. Tímto výletem do Dinoparku  jsme se z našeho povídání o historii Země přenesli do dokonalé reality.

            

                                                   


Partneři Santé-Havířov

Další informace

Podpořte nás nakupováním na svých oblíbených e-shopech!
Věděli jste, že nyní můžete naší organizaci pomoct i obyčejným nákupen na internetu? Přidali jsme se do projektu GIVT, který podporuje neziskové organizace a sportovní kluby. Stačí, když nákupy, které děláte běžně, provedete přes portál GIVT. Část peněz z Vaší útraty bude darována nám! Je to opravdu jednoduché, zabere Vám to jen několik vteřin vašeho času. A co je nejdůležitější, při nákupu nezaplatíte nic navíc. Více zde.

Upravit Cookie předvolby

Přepnout na mobilní verzi

Kontakt

SANTÉ HAVÍŘOV
Tajovského 1156/1
736 01 Havířov-Podlesí
Tel.: 596 411 026
Fax: 596 411 025
reditel@sante-havirov.cz
IČ: 00847470, DIČ: CZ00847470

Bankovní spojení:
Česká spořitelna - 1666000319/0800

Kraj: Moravskoslezský
Obec: Havířov
Zřizovatel: Statutární město Havířov

Statutární zástupce:
Mgr. Michaela Rosová

Ostatní:
Naše organizace je zapsána v registru poskytovatelů sociálních služeb
 

Další informace