ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Hlavní rubrika stranek

Výtvarná soutěž na téma – „Těšíme se na jaro“


Chladné počasí, venku kupy sněhu a nekonečná zima inspirovala jednoho z našich klientů, Vítězslava Suchého, přijít s nápadem vytvořit výtvarnou soutěž, která by nám čekání na příjemnější roční období zkrátila. Díky jeho nápadu vznikla výtvarná soutěž „Těšíme se na jaro“. S nápadem jsme oslovili všechny klienty středisek organizace SANTÉ. Zadání soutěže bylo vytvořit samostatně, bez pomoci zaměstnanců výtvarné dílo s jarní tématikou. Fantazii se meze nekladou a náměty si klienti museli vymyslet sami. Na tvorbu svých děl měli dostatek času. Výsledná díla, která jsou teď vystavená ve středisku, bude hodnotit porota složená z vedoucích jednotlivých středisek v čele s paní ředitelkou. Kdo vyhraje? Nechme se překvapit.

ilustrace

PoděkováníVelmi děkujeme Prezidentovi klubu: Jaroslavu Mrowiecovi za poskytnutí 50 volných vstupenek na zápasy hokejového klubu AZ Havířov pro naše klienty.

Sportovci ve Zlíně

Někteří naši klienti se utkají o nejlepší umístění ve sjednocené kopané v náročném turnaji ve Zlíně. Turnaj se bude konat ve dnech 20. – 22. 10. 2017.

"O pohár SANTÉ" 2017

Přijďte fandit sportovcům na XI. ročník turnaje v sálové kopané.

Den otevřených dveří 5. října 2017

Děkujeme všem, kteří se zúčastnili Dne otevřených dveří denních stacionářů naší organizace a svými pozitivními ohlasy podpořili práci zaměstnanců a klientů.

"Srdcem nic nezkazíš" výstava rukodělných a výtvarných prací

Přijďte se podívat na výstavu rukodělných a výtvarných prací klientů naší organizace, kterou pořádáme ve spolupráci s Městskou knihovnou Havířov v oddělení hudby a umění. Vernisáž výstavy se uskuteční 10. července 2017 od 1530 hodin.

„Vítání léta v SANTÉ“

Srdečně zveme rodiče, rodinné příslušníky a opatrovníky na akci „Vítání léta v SANTÉ“ spojené s opékáním a jinými libostmi na zahradě střediska MIKADO.

"Obrazení" výstava v kině Centrum

Zaměstnanci a klienti organizace vás zvou na výstavu výtvarných a rukodělných prací klientů „Obrazení“. Akce se koná v termínu od 5. do 30. června v kině Centrum.

Den otevřených dveří

Den otevřených dveří všech denních stacionářů naší organizace jsme naplánovali na úterý 16. května 2017. Těšíme se na vás mezi devátou až patnáctou hodinou.

"SRDCEM NIC NEZKAZÍŠ" - výstava výtvarných a rukodělných prací

Zaměstnanci a klienti organizace vás zvou na výstavu výtvarných a rukodělných prací „SRDCEM NIC NEZKAZÍŠ“. Akce se bude konat v termínu od 10. do 30. května 2017. Vernisáž se uskuteční v neděli 14. května v 1730 hodin.

Celkový počet článků: 238


Partneři Santé-Havířov

Další informace

Podpořte nás nakupováním na svých oblíbených e-shopech!
Věděli jste, že nyní můžete naší organizaci pomoct i obyčejným nákupen na internetu? Přidali jsme se do projektu GIVT, který podporuje neziskové organizace a sportovní kluby. Stačí, když nákupy, které děláte běžně, provedete přes portál GIVT. Část peněz z Vaší útraty bude darována nám! Je to opravdu jednoduché, zabere Vám to jen několik vteřin vašeho času. A co je nejdůležitější, při nákupu nezaplatíte nic navíc. Více zde.

Upravit Cookie předvolby

Přepnout na mobilní verzi

Kontakt

SANTÉ HAVÍŘOV
Tajovského 1156/1
736 01 Havířov-Podlesí
Tel.: 596 411 026
Fax: 596 411 025
reditel@sante-havirov.cz
IČ: 00847470, DIČ: CZ00847470

Bankovní spojení:
Česká spořitelna - 1666000319/0800

Kraj: Moravskoslezský
Obec: Havířov
Zřizovatel: Statutární město Havířov

Statutární zástupce:
Mgr. Michaela Rosová

Ostatní:
Naše organizace je zapsána v registru poskytovatelů sociálních služeb
 

Další informace