ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Hlavní rubrika stranek

Den otevřených dveří březen 2015

Všechny vás srdečně zveme k prohlídce všech středisek!
12. 3. 2015 od 10.00 do 15.00 hod.

Klienti SANTÉ se snaží uplatnit na trhu práce

Organizace SANTÉ centrum ambulantních a pobytových sociálních služeb se zařadila do projektu Podpora procesu transformace pobytových sociálních služeb v Moravskoslezském kraji II, CZ.104/3.1.00/A9.00005. Jedním z cílů tohoto projektu je podpora zaměstnávání lidí s postižením.

SANTÉ slaví velký úspěch Mgr. Eva Kandrnálová získala prestižní ocenění – Národní cenu sociálních služeb - Pečovatel/ka roku 2014

Diakonie Českobratské církve evangelické a Asociace poskytovatelů sociálních služeb České republiky pořádali v letošním roce II. ročník Národní ceny, jež vznikla sloučením dvou prestižních ocenění. Vyhlášení cen proběhlo v důstojném historickém prostředí budovy Novoměstské radnice v Praze.

SANTÉ rozdává poháry

Letošní rok již poosmé přebíraly nejlepší týmy ocenění za své sportovní výkony na palubovce sportovní haly Slavie v Havířově. Turnaj v sálové kopané „O pohár SANTÉ“ není výjimečný jen pro své mezinárodní obsazení, ale především pro to, že je určen sportovcům se zdravotním hendikepem.

SANTÉ „doprovází“ již pětatřicet let

SANTÉ – centrum ambulantních a pobytových sociálních služeb je havířovská příspěvková organizace poskytující péči osobám s mentálním a kombinovaným postižením. Letošní rok je ve znamení oslav „půlkulatého“ výročí jejího vzniku.

Pozvánka na VIII. ročník fotbalového turnaje o pohár Santé

Přijďte nám fandit na fotbalový turnaj  25. 11. 2014 od 8:30 hod. do Městské sportovní haly Havířov. Zveme vás!

Nad oblaky aneb Každý může být hvězdou

Letos poprvé v nových prostorech Divadla Šantovka vystoupili sóloví zpěváci a hudební skupiny v rámci 5. ročníku celostátního festivalu Nad oblaky aneb Každý může být hvězdou. Záštitu převzal hejtman olomouckého kraje Ing. Jiří Rozbořil.

Veletrh poskytovatelů sociálních služeb 2014

Náměstí Republiky v Havířově patřilo toho dne všem lidem, kteří mají zájem o sociální služby. Letošní ročník bylo jasně patrno, že lidé už vědí, co od této akce mohou očekávat a že je o ni velký zájem.

Den otevřených dveří - říjen 2014

SANTÉ - centrum ambulantních a pobytových sociálních služeb
pořádá v úterý 7. října od 10:00 do 15:00 hodin v rámci Týdne sociálních služeb ČR den otevřených dveří. Jste srdečně zváni.

ČEKAJÍ NÁS 11. LETNÍ HRY ČESKÉ SPECIÁLNÍ OLYMPIÁDY

Pět hráčů kopané a čtyři plavci se svými trenéry z naší organizace se připravují na hry letní olympiády.
30. 6. - 3.7.2014

Celkový počet článků: 238


Partneři Santé-Havířov

Další informace

Podpořte nás nakupováním na svých oblíbených e-shopech!
Věděli jste, že nyní můžete naší organizaci pomoct i obyčejným nákupen na internetu? Přidali jsme se do projektu GIVT, který podporuje neziskové organizace a sportovní kluby. Stačí, když nákupy, které děláte běžně, provedete přes portál GIVT. Část peněz z Vaší útraty bude darována nám! Je to opravdu jednoduché, zabere Vám to jen několik vteřin vašeho času. A co je nejdůležitější, při nákupu nezaplatíte nic navíc. Více zde.

Upravit Cookie předvolby

Přepnout na mobilní verzi

Kontakt

SANTÉ HAVÍŘOV
Tajovského 1156/1
736 01 Havířov-Podlesí
Tel.: 596 411 026
Fax: 596 411 025
reditel@sante-havirov.cz
IČ: 00847470, DIČ: CZ00847470

Bankovní spojení:
Česká spořitelna - 1666000319/0800

Kraj: Moravskoslezský
Obec: Havířov
Zřizovatel: Statutární město Havířov

Statutární zástupce:
Mgr. Michaela Rosová

Ostatní:
Naše organizace je zapsána v registru poskytovatelů sociálních služeb
 

Další informace