ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Sociální automobil pro klienty SANTÉ

21. října 2022

SANTÉ – centrum ambulantních a pobytových sociálních služeb, získalo pro své klienty nový sociální automobil. Jedná se o pětimístný osobní automobil značky Dacia Lodgy, které bude mít organizace po dobu 5 let bezplatně ve výpůjčce. Slavnostní předání automobilu proběhlo ve čtvrtek 13. 10. 2022 v restauraci Na Kopečku, za účasti náměstkyně primátora pro sociální oblast Mgr. Stanislavy Gorecké a mnoha partnerů, kteří se finančně podíleli na pořízení tohoto automobilu. Klíče od nového automobilu přebrala ředitelka organizace SANTÉ Mgr. Michaela Rosová z rukou zástupce firmy Kompakt spol. s r.o.

Myšlenkou projektu „Sociální automobil“ je za spoluúčasti firem a společností vytvoření, zdokonalení a obnovení vozového parku v sociálních zařízeních, která se svou činnost zaměřují na výchovu, vzdělání, rehabilitaci a integraci zdravotně, mentálně nebo jinak hendikepovaných lidí.

    


Partneři Santé-Havířov

Další informace

Podpořte nás nakupováním na svých oblíbených e-shopech!
Věděli jste, že nyní můžete naší organizaci pomoct i obyčejným nákupen na internetu? Přidali jsme se do projektu GIVT, který podporuje neziskové organizace a sportovní kluby. Stačí, když nákupy, které děláte běžně, provedete přes portál GIVT. Část peněz z Vaší útraty bude darována nám! Je to opravdu jednoduché, zabere Vám to jen několik vteřin vašeho času. A co je nejdůležitější, při nákupu nezaplatíte nic navíc. Více zde.

Upravit Cookie předvolby

Přepnout na mobilní verzi

Kontakt

SANTÉ HAVÍŘOV
Tajovského 1156/1
736 01 Havířov-Podlesí
Tel.: 596 411 026
Fax: 596 411 025
reditel@sante-havirov.cz
IČ: 00847470, DIČ: CZ00847470

Bankovní spojení:
Česká spořitelna - 1666000319/0800

Kraj: Moravskoslezský
Obec: Havířov
Zřizovatel: Statutární město Havířov

Statutární zástupce:
Mgr. Michaela Rosová

Ostatní:
Naše organizace je zapsána v registru poskytovatelů sociálních služeb
 

Další informace