Volná místa

13. dubna 2011

Vedoucí provozního útvaru

Pracovní poměr:  na dobu určitou do 30. 09. 2025 s možností prodloužení
Nástup: 01. 10. 2024
Plat: od 20.130,- Kč do 29.520,- Kč
Vzdělání: minimálně úplné střední vzdělání

Náplň práce:
Pravidelně kontroluje stav budov organizace, zajišťuje případné opravy těchto budov.
Organizuje, řídí a kontroluje práci podřízených zaměstnanců (3 domovníci a 5 uklízeček).
Organizuje komplexní zabezpečení chodu provozního útvaru.
Plánuje a zajišťuje směny podřízených zaměstnanců.
Zpracovává pravidelné objednávky čistících a mycích prostředků.
Zajišťuje provoz autodopravy, včetně servisních prohlídek a kontroly vedení  knihy jízd.
Školí nové zaměstnance  v oblasti BOZP a PO.
Spolupracuje s externisty  (poradenství / konzultace / referentské zkoušky).
Sleduje novely zákoníku a vyhlášek.
Spolupracuje s ostatními útvary v organizaci.

Požadujeme:
čistý trestní rejstřík
řidičské oprávnění skupiny B
komunikační dovednosti, schopnost pracovat samostatně, ale také v pracovním týmu
spolehlivost, pečlivost, důslednost a kreativní myšlení
Uživatelskou znalost PC (MS Office)

Zasláním životopisu uchazeč bere na vědomí, že správce bude pro potřeby výběrového řízení zpracovávat jeho osobní údaje, a to v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 ze dne 27. 4. 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (GDPR), dále zákona č. 110/2019 Sb. o zpracování osobních údajů. Po skončení výběrového řízení budou materiály s osobními údaji skartovány. (nebude-li udělen souhlas se zařazením do databáze uchazečů o zaměstnání v organizaci)
Formát souboru neurčen

Souhlas se zařazením do databáze uchazečů o zaměstnání

Typ souboru: file | Velikost souboru: 38KB | Počet stažení: 2211x

Partneři Santé-Havířov

Další informace

Podpořte nás nakupováním na svých oblíbených e-shopech!
Věděli jste, že nyní můžete naší organizaci pomoct i obyčejným nákupen na internetu? Přidali jsme se do projektu GIVT, který podporuje neziskové organizace a sportovní kluby. Stačí, když nákupy, které děláte běžně, provedete přes portál GIVT. Část peněz z Vaší útraty bude darována nám! Je to opravdu jednoduché, zabere Vám to jen několik vteřin vašeho času. A co je nejdůležitější, při nákupu nezaplatíte nic navíc. Více zde.

Přepnout na mobilní verzi

Kontakt

SANTÉ HAVÍŘOV
Tajovského 1156/1
736 01 Havířov-Podlesí
Tel.: 596 411 026
Fax: 596 411 025
reditel@sante-havirov.cz
IČ: 00847470, DIČ: CZ00847470

Bankovní spojení:
Česká spořitelna - 1666000319/0800

Kraj: Moravskoslezský
Obec: Havířov
Zřizovatel: Statutární město Havířov

Statutární zástupce:
Mgr. Michaela Rosová

Ostatní:
Naše organizace je zapsána v registru poskytovatelů sociálních služeb