Události v tomto roce

20. března 2012

Setkání s hráči AZ Havířov
Klienti Stacionáře Lipová a střediska MIKADO měli možnost navštívit víceúčelovou halu Gascontrol Arena, kde probíhal trénink hráčů hokejového týmu AZ Havířov. Klienti si prošli zázemí hokejistů, jejich šatny, relaxační místnost, masérnu i fitcentrum a po prohlídce se již mohli věnovat sledování tréninku. Po ukončení tréninku proběhlo společné focení a tisková konference, kde se klienti mohli zeptat na cokoliv, co je zajímalo ze světa ledního hokeje. Hokejisté byli velmi vstřícní a milí. Klienti obdrželi podepsané fotografie celého týmu a každé středisko obdrželo na památku oficiální dres hokejového týmu i s podpisy hráčů a pukem podepsaný kapitánem týmu. I samotní hráči byli za setkání s klienty vděční a navrhli, že i oni by chtěli navštívit jednotlivá střediska a uspořádat přátelské setkání i turnaj v jakémkoliv sportovním odvětví.Klienti Stacionáře Lipová a střediska MIKADO měli možnost navštívit víceúčelovou halu Gascontrol Arena, kde probíhal trénink hráčů hokejového týmu AZ Havířov. Klienti si prošli zázemí hokejistů, jejich šatny, relaxační místnost, masérnu i fitcentrum a po prohlídce se již mohli věnovat sledování tréninku. Po ukončení tréninku proběhlo společné focení a tisková konference, kde se klienti mohli zeptat na cokoliv, co je zajímalo ze světa ledního hokeje. Hokejisté byli velmi vstřícní a milí. Klienti obdrželi podepsané fotografie celého týmu a každé středisko obdrželo na památku oficiální dres hokejového týmu i s podpisy hráčů a pukem podepsaný kapitánem týmu. I samotní hráči byli za setkání s klienty vděční a navrhli, že i oni by chtěli navštívit jednotlivá střediska a uspořádat přátelské setkání i turnaj v jakémkoliv sportovním odvětví.AZ Havířov

V Havířově 07.02.2019

 
       
   Přátelský turnaj s paralympionikem Ivanem Karabcem

Mezi aktivity, které s klienty děláme, patří sport. Trénujeme stolní tenis, hrajeme fotbal, chodíme pravidelně plavat a také se věnujeme Boccii.
Naším přáním bylo pozvat k nám do střediska úspěšného reprezentanta ve stolní tenisu pan Ivana Karabce a to se nám podařilo. Společně s ním navštívil náš stacionář trenér stolního tenisu ze sportovního klubu Baník Havířov, pan Kamil Koutný. Klientům ukázali něco málo ze svého umu, podělili se s nimi o zážitky a předali jim své zkušenosti. Naši klienti byli z návštěvy velmi potěšeni. Společně si zahráli a můžu říci, že i naši hosté byli překvapeni, co předvedli naši sportovci.

V Havířově 14. 1. 2019

Bc. Andrea Nováková, vedoucí sociálního útvaru


           
 
 


Partneři Santé-Havířov

Další informace

Podpořte nás nakupováním na svých oblíbených e-shopech!
Věděli jste, že nyní můžete naší organizaci pomoct i obyčejným nákupen na internetu? Přidali jsme se do projektu GIVT, který podporuje neziskové organizace a sportovní kluby. Stačí, když nákupy, které děláte běžně, provedete přes portál GIVT. Část peněz z Vaší útraty bude darována nám! Je to opravdu jednoduché, zabere Vám to jen několik vteřin vašeho času. A co je nejdůležitější, při nákupu nezaplatíte nic navíc. Více zde.

Přepnout na mobilní verzi

Kontakt

SANTÉ HAVÍŘOV
Tajovského 1156/1
736 01 Havířov-Podlesí
Tel.: 596 411 026
Fax: 596 411 025
reditel@sante-havirov.cz
IČ: 00847470, DIČ: CZ00847470

Bankovní spojení:
Česká spořitelna - 1666000319/0800

Kraj: Moravskoslezský
Obec: Havířov
Zřizovatel: Statutární město Havířov

Statutární zástupce:
Mgr. Michaela Rosová

Ostatní:
Naše organizace je zapsána v registru poskytovatelů sociálních služeb
 

Další informace