ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Události v tomto roce

20. března 2012

Prohlídka Gascontrol Arény a setkání s hráči AZ Havířov.
Dne 04. 03. 2024 navštívili klienti SANTÉ Gascontrol Arénu. V rámci prohlídky mohli klienti zhlédnout trénink hokejistů AZ Havířov, prohlédli si zázemí pro hokejisty.  V konferenční místnosti proběhla krátká beseda o klubu AZ Havířov, které se účastnili i 3 kluboví hráči. Pro klienty organizace SANTÉ bylo osobní setkání spojené s autogramiádou největším zážitkem.  Před ukončením prohlídky se mohli klienti seznámit i s technickým zázemím a z blízka si prohlédnout rolbu. Všichni si tak domů odnesli nejen podepsané plakáty, ale i příjemný zážitek.
Dr. Grill a ADRA Havířov zpříjemnili klientům SANTÉ svátek sv. Valentýna.
Na svátek sv. Valentýna společně Dr. Grill a ADRA Havířov dovezli klientům chráněného bydlení  dvacet s láskou pečených pizz.

  Globus Havířov podpořil SANTÉ
V úterý 16. 01. 2024 slavnostně převzala paní Mgr. Michaela Rosová, ředitelka organizace SANTÉ,  z rukou paní Renáty Čechmanové, ředitelky hypermarketu Globus Havířov, dárkový šek na částku 6.016,- Kč. Tato finanční  částka byla vybrána v rámci otevření nového CAFÉ GLOBUS HAVÍŘOV, kdy z každé zakoupené kávy byly 2,- Kč věnovány pro organizaci SANTÉ Havířov. Děkujeme za Vaší podporu.

    


Partneři Santé-Havířov

Další informace

Podpořte nás nakupováním na svých oblíbených e-shopech!
Věděli jste, že nyní můžete naší organizaci pomoct i obyčejným nákupen na internetu? Přidali jsme se do projektu GIVT, který podporuje neziskové organizace a sportovní kluby. Stačí, když nákupy, které děláte běžně, provedete přes portál GIVT. Část peněz z Vaší útraty bude darována nám! Je to opravdu jednoduché, zabere Vám to jen několik vteřin vašeho času. A co je nejdůležitější, při nákupu nezaplatíte nic navíc. Více zde.

Upravit Cookie předvolby

Přepnout na mobilní verzi

Kontakt

SANTÉ HAVÍŘOV
Tajovského 1156/1
736 01 Havířov-Podlesí
Tel.: 596 411 026
Fax: 596 411 025
reditel@sante-havirov.cz
IČ: 00847470, DIČ: CZ00847470

Bankovní spojení:
Česká spořitelna - 1666000319/0800

Kraj: Moravskoslezský
Obec: Havířov
Zřizovatel: Statutární město Havířov

Statutární zástupce:
Mgr. Michaela Rosová

Ostatní:
Naše organizace je zapsána v registru poskytovatelů sociálních služeb
 

Další informace