Výpis všech článků

ilustrace

AUTORSKÉ ČTENÍ Z TVORBY JAKUBA PETŘÍKA

Naše organizace pořádá ve spolupráci s Městskou knihovnou Havířov, oddělením hudby a umění autorské čtení z tvorby básní Jakuba Petříka. Literární odpoledne se uskuteční ve čtvrtek 20. října 2011 v 16 hodin v Městské knihovně na ul. Pavlovova.
Více v pozvánce ve Zveme Vás.

ilustrace

SLAVNOSTNÍ PŘIJETÍ VÝPRAVY ZE SPECIÁLNÍCH LETNÍCH OLYMPIJSKÝCH HER ATHÉNY 2011 NA PRAŽSKÉM HRADĚ, KTERÉHO SE ÚČASTNIL NÁŠ SPORTOVEC PETR KUBALA

Dne 8. 9. 2011 byla do Prahy pozvána celá česká výprava, která nás reprezentovala na Letní speciální olympiádě v Athénách 2011. Slavnostní přijetí se konalo v Míčovně Pražského hradu. Celou výpravu přivítala první dáma české republiky paní Livie Klausová. Přijetí zahájila krátkým poděkováním za velmi úspěšnou reprezentaci a následně si popovídala s každým sportovcem. Pro Petra Kubalu to byl velmi významný den, neboť kromě první dámy se setkal s ostatními sportovci, se kterými se seznámil na olympiádě. Po setkání následovalo malé občerstvení a volný program. Vše bylo zdokumentováno množstvím fotografů z různých médií. Věřím, že Petr Kubala bude nadále poctivě trénovat, aby příští olympiáda v roce patřila opět jemu.

Napsali o nás: RADNIČNÍ LISTY

Radniční listy - září 2011.

Napsali o nás: MORAVSKOSLEZSKÉ LISTY

Moravskoslezské listy - 1.7.2011.

ilustrace

Výstava "Tóny života"

Pro uživatele, jejich rodinné příslušníky i širokou veřejnost jsme připravili výstavu rukodělných a výtvarných prací uživatelů  v prostorách  oddělení hudby Městské knihovny Havířov, která se koná od 7. července do 25. srpna 2011.
Více ve Zveme Vás.

ilustrace

Sportovní dopoledne

Ve Sportovní hale na ul. Žákovské jsme ve spolupráci s Domovem seniorů Havířov uspořádali sportovní dopoledne, ve kterém změřili své síly a umění jejich a naši sportovci. Turnaje v boccia se zúčastnilo celkem sedm družstev a ve fotbale dvě. Po slavnostním zahájení se utkala v přátelském zápase družstva ve fotbalu. Naši fotbalisté bojovali jako lvi, přesto jsme byli poraženi smíšeným družstvem Domova seniorů, složeného i ze zaměstnanců.
Pak se na dvou hřištích rozběhly zápasy v Boccie. Do finálových bojů o první až čtvrtou příčku se probojovali Luňáci z Domova seniorů a naše družstva Čtyřlístek, Slunečnice a Mikado. Po napínavém finálovém utkání se na zlatém místě umístilo družstvo Slunečnice, na stříbrném Mikado. V klání o třetí a čtvrtou příčku s jasnou převahou získalo bronz družstvo Luňáci a čtvrtá bramborová medaile zůstala družstvu Čtyřlístek. Kapitáni družstev převzali z rukou vedoucího střediska pamětní diplomy a každý ze sportovců obdržel malý dárek vyrobený klienty SANTÉ. Již dnes se těšíme na další společné akce, neboť nežijeme vedle sebe, ale spolu.
 

ilustrace

Předání darů primátora

Ve čtvrtek 16. prosince k nám zavítalo nové vedení města v čele s primátorem, Ing. Zdeňkem Osmanczykem. Předání bylo klasicky provázeno tiskovou konferencí, při které naši klienti natahovali na skřipec celé vedení města. Dotazy všeho druhu se sypaly jako z rukávu a brzy se přiblížila doba, kdy poslední zodpovězený dotaz dal možnost předat kýžené dary, které zkvalitní provoz a pomohou k rozšíření poznání nových zkušeností a povedou k samostatnějšímu životu našich uživatelů.

ilustrace

Cena hejtmana Moravskoslezského kraje

V úterý 7. prosince proběhla pro nás velmi poetická a slavná událost. Proč poetická? Cena hejtmana se totiž udílela za literární dílo. Prvním místem za svou sbírku Minipovídky II „Kolotoč“ byla oceněna Michaela Poskerová, která tímto mnohé překvapila a hlavně velmi potěšila. Michaela nejen že povídky sama napsala, ale také doplnila osobitými kresbami. Dalším oceněným byl Jakub Petřík za svou básnickou sbírku s názvem „Soubor básní“. Svou tvorbou se dopracoval, doslova dopsal, na krásné třetí místo. Oba spisovatelé obdrželi finanční ocenění a věcný dar přímo z rukou hejtmana Ing. Jaroslava Palase. Je pro nás velmi potěšující, že hned dva naši klienti dokázali obstát ve velmi náročné konkurenci.

Celkový počet článků: 196


Partneři Santé-Havířov

Další informace

Podpořte nás nakupováním na svých oblíbených e-shopech!
Věděli jste, že nyní můžete naší organizaci pomoct i obyčejným nákupen na internetu? Přidali jsme se do projektu GIVT, který podporuje neziskové organizace a sportovní kluby. Stačí, když nákupy, které děláte běžně, provedete přes portál GIVT. Část peněz z Vaší útraty bude darována nám! Je to opravdu jednoduché, zabere Vám to jen několik vteřin vašeho času. A co je nejdůležitější, při nákupu nezaplatíte nic navíc. Více zde.

Přepnout na mobilní verzi

Kontakt

SANTÉ HAVÍŘOV
Tajovského 1156/1
736 01 Havířov-Podlesí
Tel.: 596 411 026
Fax: 596 411 025
reditel@sante-havirov.cz
IČ: 00847470, DIČ: CZ00847470

Bankovní spojení:
Česká spořitelna - 1666000319/0800

Kraj: Moravskoslezský
Obec: Havířov
Zřizovatel: Statutární město Havířov

Statutární zástupce:
Mgr. Michaela Rosová

Ostatní:
Naše organizace je zapsána v registru poskytovatelů sociálních služeb
 

Další informace