Hlavní rubrika stranek

Grilování na střediscích

Jelikož se v letošním roce neuskutečnila každoroční zahradní slavnost z důvodu epidemie koronaviru, uspořádali jsme začátkem měsíce července  na jednotlivých střediscích organizace SANTÉ grilování a smažení vaječiny pro klienty. Klienti si akci na jednotlivých střediscích velmi užili.

Nová výsadba na středisku MIKADO

V měsíci červnu jsme s klienty denního stacionáře MIKADO vysadili nové květiny do opravených kruhových záhonů a také vytvořili nový záhon před střediskem. Všichni se do realizace výsadby zapojili s radostí a nadšením. 

SANTÉ v době koronaviru nezahálí

Organizace Santé využilo situace omezeného provozu střediska Mikado z důvodu epidemie koronaviru a zrekonstruovala již nevyhovující  přístupový chodník k tomuto středisku. Bylo kompletně vyměněno a zpevněno podloží chodníku a zároveň byla položená nová dlažba. Okolí nového chodníku budou zdobit nově vysázené květiny a keře.

Picasso nejsem, ale maluji rád

Do konce měsíce dubna probíhá v Galerii OC Elán výstava kreseb kreativního ateliéru klientů SANTÉ.

Celkový počet článků: 155


Partneři Santé-Havířov

Další informace

Podpořte nás nakupováním na svých oblíbených e-shopech!
Věděli jste, že nyní můžete naší organizaci pomoct i obyčejným nákupen na internetu? Přidali jsme se do projektu GIVT, který podporuje neziskové organizace a sportovní kluby. Stačí, když nákupy, které děláte běžně, provedete přes portál GIVT. Část peněz z Vaší útraty bude darována nám! Je to opravdu jednoduché, zabere Vám to jen několik vteřin vašeho času. A co je nejdůležitější, při nákupu nezaplatíte nic navíc. Více zde.

Přepnout na mobilní verzi

Kontakt

SANTÉ HAVÍŘOV
Tajovského 1156/1
736 01 Havířov-Podlesí
Tel.: 596 411 026
Fax: 596 411 025
reditel@sante-havirov.cz
IČ: 00847470, DIČ: CZ00847470

Bankovní spojení:
Česká spořitelna - 1666000319/0800

Kraj: Moravskoslezský
Obec: Havířov
Zřizovatel: Statutární město Havířov

Statutární zástupce:
Mgr. Michaela Rosová

Ostatní:
Naše organizace je zapsána v registru poskytovatelů sociálních služeb
 

Další informace