ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Hlavní rubrika stranek

Slavnostní udílení ocenění Cena hejtmana Moravskoslezského kraje 2023

V prostorách Domu umění Ostrava, proběhlo dne 22. 11. 2023 slavnostní udílení Ceny hejtmana Moravskoslezského kraje pro umělce s hendikepem. 

Klientu SANTÉ navštívili Českou televizi, televizní studio Ostrava

V rámci plánovaných aktivit pro klienty, zajistila organizace SANTÉ na měsíc listopad exkurzi v České televizi, televizním studiu Ostrava. Během exkurze navštívili klienti dvě vysílací studia, režijní komplex a digitální střižnu.

Café Globus Havířov podpoří SANTÉ

U příležitosti otevření nového Café Globus Havířov, bude probíhat ve dnech 23. 11. 2023 až 05. 12. 2023 akce, kdy z každé prodané kávy v Café Globus bude organizaci SANTÉ Havířov věnována částka 2 Kč.  Navštivte Café Globus Havířov a podpořte dobrou věc.

SANTÉ rozšířilo spolupráci s Městskou knihovnou Havířov

V rámci dlouholeté spolupráce s Městskou knihovnou Havířov, se nám podařilo rozšířit spolupráci o nově otevřenou pobočku knihovny na ulici U Jeslí, která se nachází v budově nově zrekonstruovaného Stacionáře „V Zahradě“.

O pohár SANTÉ 2023

Dne 25. 10. 2023 se uskutečnil již XVI. ročník turnaje v sálové kopané „O pohár SANTÉ 2023“, který každoročně pořádá organizace SANTÉ – centrum ambulantních a pobytových sociálních služeb. Turnaje se zúčastnily týmy z různých zařízení sociálních služeb z celého Moravskoslezského kraje. 

XVI. ročník turnaje v sálové kopané "O pohár SANTÉ 2023"

SANTÉ - centrum ambulantních a pobytových sociálních služeb dne 25. 10. 2023 pořádá XVI. ročník turnaje v sálové kopané ,,O pohár SANTÉ 2023".
Turnaj bude probíhat od 8.30 hodin ve sportovní hale Slavie, Astronautů 2, Havířov.

Zaměstnanec SANTÉ obdržel vyznamenání Zlatého kříže 2. třídy

Dne 13. září 2023 zaměstnanec Chráněného bydlení pan Miroslav Rada, slavnostně převzal vyznamenání Zlatého kříže 2. třídy za 120 bezpříspěvkových darů krve. 

Den otevřených dveří 2023

Organizace SANTÉ – centrum ambulantních a pobytových sociálních služeb se již tradičně účastní Dne otevřených dveří u příležitosti Týdne sociálních služeb ČR v týdnu od 02. – 08. 10.2023. Den otevřených dveří se uskuteční dne 4. 10. 2023 od 9.00 do 15.00 hodin na všech střediscích organizace SANTÉ.

Hipoterapie

V předešlých měsících se tak, jako v loňském roce účastnili klienti naší organizace hipoterapie na Jarošově statku ve Studénce. Kromě klasické hipoterapie, si také klienti mohli vyzkoušet, jak pečovat o koně. Na Jarošově statku jsou k vidění i další zvířata, se kterými se klienti mohli seznámit a navázat s nimi kontakt. Hipoterapie se u našich klientů těší velké oblibě.

Ohlédnutí za stěhováním středisek SANTÉ

V měsíci květnu a červnu probíhalo stěhování středisek organizace SANTÉ – centra ambulantních a pobytových sociálních služeb. Jako první došlo k přestěhování denního stacionáře na ul. Čelakovského do nově zrekonstruovaných prostor budovy na ul. U Jeslí, Havířov – Šumbark. Koncem  června pak započalo plánované stěhování aktivizačních činností ze Stacionáře Lipová na stacionář MIKADO a Stacionář „ V Zahradě“.

Celkový počet článků: 235


Partneři Santé-Havířov

Další informace

Podpořte nás nakupováním na svých oblíbených e-shopech!
Věděli jste, že nyní můžete naší organizaci pomoct i obyčejným nákupen na internetu? Přidali jsme se do projektu GIVT, který podporuje neziskové organizace a sportovní kluby. Stačí, když nákupy, které děláte běžně, provedete přes portál GIVT. Část peněz z Vaší útraty bude darována nám! Je to opravdu jednoduché, zabere Vám to jen několik vteřin vašeho času. A co je nejdůležitější, při nákupu nezaplatíte nic navíc. Více zde.

Upravit Cookie předvolby

Přepnout na mobilní verzi

Kontakt

SANTÉ HAVÍŘOV
Tajovského 1156/1
736 01 Havířov-Podlesí
Tel.: 596 411 026
Fax: 596 411 025
reditel@sante-havirov.cz
IČ: 00847470, DIČ: CZ00847470

Bankovní spojení:
Česká spořitelna - 1666000319/0800

Kraj: Moravskoslezský
Obec: Havířov
Zřizovatel: Statutární město Havířov

Statutární zástupce:
Mgr. Michaela Rosová

Ostatní:
Naše organizace je zapsána v registru poskytovatelů sociálních služeb
 

Další informace