ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Hlavní rubrika stranek

Volný čas a my ...

V rámci projektu „Podpory procesu transformace pobytových sociálních služeb v Moravskoslezském kraji“ probíhala od září 2014 do dubna 2015 v našem Chráněném bydlení „Metodická podpora pracovníků a uživatelů“, organizovaná o.p.s. Jinak. Tento projekt se zabýval podporou klientův oblasti trávení volného času.

Konference k transformaci se vydařila

Dne 22. dubna se v kulturním domě Radost v Havířově uskutečnilo již druhé Pracovní setkání k transformaci. Akci pořádala obecně prospěšná společnost Centrum podpory transformace a konala se pod záštitou primátora města Havířov Ing. Daniela Pawlase.

Pozvánka na druhé celorepublikové pracovní setkání Transformace sociálních služeb

Srdečně Vás zveme na druhé celorepublikové pracovní setkání Transformace sociálních služeb, které se tentokrát koná 22. 4. 2015 od 10.00 do 16.00 v Havířovském Domu kultury Radost.

Pozvánka na V. ročník turnaje v BOCCIE

Zveme vás všechny 21.4. 2015 na V. ročník turnaje v BOCCIE do Městské sportovní haly, ul. Astronautů. Přijďte nám fandit a podpořit nás svou účastí.
Těšíme se na vás, pořadatelé SANTÉ a Help klub. 

Den otevřených dveří březen 2015

Všechny vás srdečně zveme k prohlídce všech středisek!
12. 3. 2015 od 10.00 do 15.00 hod.

Klienti SANTÉ se snaží uplatnit na trhu práce

Organizace SANTÉ centrum ambulantních a pobytových sociálních služeb se zařadila do projektu Podpora procesu transformace pobytových sociálních služeb v Moravskoslezském kraji II, CZ.104/3.1.00/A9.00005. Jedním z cílů tohoto projektu je podpora zaměstnávání lidí s postižením.

SANTÉ slaví velký úspěch Mgr. Eva Kandrnálová získala prestižní ocenění – Národní cenu sociálních služeb - Pečovatel/ka roku 2014

Diakonie Českobratské církve evangelické a Asociace poskytovatelů sociálních služeb České republiky pořádali v letošním roce II. ročník Národní ceny, jež vznikla sloučením dvou prestižních ocenění. Vyhlášení cen proběhlo v důstojném historickém prostředí budovy Novoměstské radnice v Praze.

SANTÉ rozdává poháry

Letošní rok již poosmé přebíraly nejlepší týmy ocenění za své sportovní výkony na palubovce sportovní haly Slavie v Havířově. Turnaj v sálové kopané „O pohár SANTÉ“ není výjimečný jen pro své mezinárodní obsazení, ale především pro to, že je určen sportovcům se zdravotním hendikepem.

SANTÉ „doprovází“ již pětatřicet let

SANTÉ – centrum ambulantních a pobytových sociálních služeb je havířovská příspěvková organizace poskytující péči osobám s mentálním a kombinovaným postižením. Letošní rok je ve znamení oslav „půlkulatého“ výročí jejího vzniku.

Pozvánka na VIII. ročník fotbalového turnaje o pohár Santé

Přijďte nám fandit na fotbalový turnaj  25. 11. 2014 od 8:30 hod. do Městské sportovní haly Havířov. Zveme vás!

Celkový počet článků: 162


Partneři Santé-Havířov

Další informace

Podpořte nás nakupováním na svých oblíbených e-shopech!
Věděli jste, že nyní můžete naší organizaci pomoct i obyčejným nákupen na internetu? Přidali jsme se do projektu GIVT, který podporuje neziskové organizace a sportovní kluby. Stačí, když nákupy, které děláte běžně, provedete přes portál GIVT. Část peněz z Vaší útraty bude darována nám! Je to opravdu jednoduché, zabere Vám to jen několik vteřin vašeho času. A co je nejdůležitější, při nákupu nezaplatíte nic navíc. Více zde.

Upravit Cookie předvolby

Přepnout na mobilní verzi

Kontakt

SANTÉ HAVÍŘOV
Tajovského 1156/1
736 01 Havířov-Podlesí
Tel.: 596 411 026
Fax: 596 411 025
reditel@sante-havirov.cz
IČ: 00847470, DIČ: CZ00847470

Bankovní spojení:
Česká spořitelna - 1666000319/0800

Kraj: Moravskoslezský
Obec: Havířov
Zřizovatel: Statutární město Havířov

Statutární zástupce:
Mgr. Michaela Rosová

Ostatní:
Naše organizace je zapsána v registru poskytovatelů sociálních služeb
 

Další informace