ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Hlavní rubrika stranek

„Vítání léta v SANTÉ“

Srdečně zveme rodiče, rodinné příslušníky a opatrovníky na akci „Vítání léta v SANTÉ“ spojené s opékáním a jinými libostmi na zahradě střediska MIKADO.

"Obrazení" výstava v kině Centrum

Zaměstnanci a klienti organizace vás zvou na výstavu výtvarných a rukodělných prací klientů „Obrazení“. Akce se koná v termínu od 5. do 30. června v kině Centrum.

Den otevřených dveří

Den otevřených dveří všech denních stacionářů naší organizace jsme naplánovali na úterý 16. května 2017. Těšíme se na vás mezi devátou až patnáctou hodinou.

"SRDCEM NIC NEZKAZÍŠ" - výstava výtvarných a rukodělných prací

Zaměstnanci a klienti organizace vás zvou na výstavu výtvarných a rukodělných prací „SRDCEM NIC NEZKAZÍŠ“. Akce se bude konat v termínu od 10. do 30. května 2017. Vernisáž se uskuteční v neděli 14. května v 1730 hodin.

Pozvánka na "IIV. ročník turnaje v boccie"

Přijďte se podívat a podpořit hráče na „IIV. ročník turnaje v boccie“, který bude ve středu 26. dubna 2017 v Městské sportovní hale v Havířově. Začátek turnaje je v 9:00 a vyhlášení výsledků kolem poledne.

Pozvánka na Velikonoční městečko

Zveme vás do stánku uprostřed Náměstí Republiky v Havířově na už tradiční prezentaci prací našich klientů a také na zážitkové dílny pro veřejnost. Stánek bude pro vás otevřený od pondělí 10. do středy 12. dubna 2017 od 14:00 do 18:00 hodin.

"Trefa do černého"

Zaměstnanci střediska MIKADO pořádají ve středu 15. 2. 2017 pro klienty celé organizace turnaj v elektronických šipkách. Přijďte si "hodit".

"O pohár SANTÉ"

Ve spolupráci se Společností pro podporu lidí s mentálním postižením v Havířově a Správou sportovních a rekreačních zařízení Havířov, organizujeme už X. ročník turnaje v sálové kopané. Své síly a umění změří organizace z moravskoslezského kraje a Polska.

Když to jde... od ruky - výstava výtvarných, dekorativních a rukodělných prací klientů

Srdečně zveme širokou veřejnost a samozřejmě všechny našim srdcím blízké na výstavu výtvarných, dekorativních a rukodělných prací klientů. Výstava se koná ve spolupráci s Městskou knihovnou Havířov v oddělení hudby a umění. Výstava potrvá do 26. července 2016.

SouZnění... v kapkách deště - koncert klientů organizace a jejich hostů

Děkujeme zaměstnancům a klientům za usilovnou práci na přípravě koncertu. Děkujeme všem hostům, bez jejichž přičinění by koncert nezanechal v duších diváků, ale i účinkujících tak hluboký zážitek. Děkujeme divákům za upřímný potlesk a projevy emocí.

Celkový počet článků: 162


Partneři Santé-Havířov

Další informace

Podpořte nás nakupováním na svých oblíbených e-shopech!
Věděli jste, že nyní můžete naší organizaci pomoct i obyčejným nákupen na internetu? Přidali jsme se do projektu GIVT, který podporuje neziskové organizace a sportovní kluby. Stačí, když nákupy, které děláte běžně, provedete přes portál GIVT. Část peněz z Vaší útraty bude darována nám! Je to opravdu jednoduché, zabere Vám to jen několik vteřin vašeho času. A co je nejdůležitější, při nákupu nezaplatíte nic navíc. Více zde.

Upravit Cookie předvolby

Přepnout na mobilní verzi

Kontakt

SANTÉ HAVÍŘOV
Tajovského 1156/1
736 01 Havířov-Podlesí
Tel.: 596 411 026
Fax: 596 411 025
reditel@sante-havirov.cz
IČ: 00847470, DIČ: CZ00847470

Bankovní spojení:
Česká spořitelna - 1666000319/0800

Kraj: Moravskoslezský
Obec: Havířov
Zřizovatel: Statutární město Havířov

Statutární zástupce:
Mgr. Michaela Rosová

Ostatní:
Naše organizace je zapsána v registru poskytovatelů sociálních služeb
 

Další informace