Výpis všech článků

Turnaj v bociie

Vážení rodiče, přátelé a kamarádi, přijďte podpořit sportovce na turnaj v boccie. Městská sportovní hala dne 25. 4. 2018. Začátek akce v 9:00 hodin.

„Když Picasso, proč ne my“
Srdečně Vás zveme na výstavu a vernisáž výstavy výtvarných prací klientů naší organizace v Kulturním domě Radost v Havířově. Vernisáž se koná ve středu 7. 3. 2018 v 16:00 hodin. Výstava potrvá do 29. 3. 2018.

„Velikonoční městečko“Přijďte se podívat do stánku uprostřed Náměstí Republiky v Havířově na už tradiční prezentaci prací našich klientů a také na zážitkové dílny pro veřejnost. Stánek bude pro vás otevřený ve středu 28. a ve čtvrtek 29. března 2018 od 15:00 do 18:00 hodin.

Výtvarná soutěž na téma – „Těšíme se na jaro“


Chladné počasí, venku kupy sněhu a nekonečná zima inspirovala jednoho z našich klientů, Vítězslava Suchého, přijít s nápadem vytvořit výtvarnou soutěž, která by nám čekání na příjemnější roční období zkrátila. Díky jeho nápadu vznikla výtvarná soutěž „Těšíme se na jaro“. S nápadem jsme oslovili všechny klienty středisek organizace SANTÉ. Zadání soutěže bylo vytvořit samostatně, bez pomoci zaměstnanců výtvarné dílo s jarní tématikou. Fantazii se meze nekladou a náměty si klienti museli vymyslet sami. Na tvorbu svých děl měli dostatek času. Výsledná díla, která jsou teď vystavená ve středisku, bude hodnotit porota složená z vedoucích jednotlivých středisek v čele s paní ředitelkou. Kdo vyhraje? Nechme se překvapit.

ilustrace

PoděkováníVelmi děkujeme Prezidentovi klubu: Jaroslavu Mrowiecovi za poskytnutí 50 volných vstupenek na zápasy hokejového klubu AZ Havířov pro naše klienty.

Sportovci ve Zlíně

Někteří naši klienti se utkají o nejlepší umístění ve sjednocené kopané v náročném turnaji ve Zlíně. Turnaj se bude konat ve dnech 20. – 22. 10. 2017.

"O pohár SANTÉ" 2017

Přijďte fandit sportovcům na XI. ročník turnaje v sálové kopané.

Den otevřených dveří 5. října 2017

Děkujeme všem, kteří se zúčastnili Dne otevřených dveří denních stacionářů naší organizace a svými pozitivními ohlasy podpořili práci zaměstnanců a klientů.

"Srdcem nic nezkazíš" výstava rukodělných a výtvarných prací

Přijďte se podívat na výstavu rukodělných a výtvarných prací klientů naší organizace, kterou pořádáme ve spolupráci s Městskou knihovnou Havířov v oddělení hudby a umění. Vernisáž výstavy se uskuteční 10. července 2017 od 1530 hodin.

„Vítání léta v SANTÉ“

Srdečně zveme rodiče, rodinné příslušníky a opatrovníky na akci „Vítání léta v SANTÉ“ spojené s opékáním a jinými libostmi na zahradě střediska MIKADO.

Celkový počet článků: 196


Partneři Santé-Havířov

Další informace

Podpořte nás nakupováním na svých oblíbených e-shopech!
Věděli jste, že nyní můžete naší organizaci pomoct i obyčejným nákupen na internetu? Přidali jsme se do projektu GIVT, který podporuje neziskové organizace a sportovní kluby. Stačí, když nákupy, které děláte běžně, provedete přes portál GIVT. Část peněz z Vaší útraty bude darována nám! Je to opravdu jednoduché, zabere Vám to jen několik vteřin vašeho času. A co je nejdůležitější, při nákupu nezaplatíte nic navíc. Více zde.

Přepnout na mobilní verzi

Kontakt

SANTÉ HAVÍŘOV
Tajovského 1156/1
736 01 Havířov-Podlesí
Tel.: 596 411 026
Fax: 596 411 025
reditel@sante-havirov.cz
IČ: 00847470, DIČ: CZ00847470

Bankovní spojení:
Česká spořitelna - 1666000319/0800

Kraj: Moravskoslezský
Obec: Havířov
Zřizovatel: Statutární město Havířov

Statutární zástupce:
Mgr. Michaela Rosová

Ostatní:
Naše organizace je zapsána v registru poskytovatelů sociálních služeb
 

Další informace