ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Hlavní rubrika stranek

ilustrace

IV. ročník fotbalového turnaje „O putovní pohár SANTÉ“

Dne 20. října 2010 se uskutečnil čtvrtý ročník turnaje v sálové kopané, který proběhl v Městské sportovní hale v Havířově. O putovní pohár SANTÉ bojovalo celkem 43 sportovců z Havířova, Města Albrechtic, Pržna, Komorní Lhotky a Českého Těšína. Pořadatelem turnaje bylo SANTÉ - Domov pro osoby se zdravotním postižením. Turnaj navštívila řada významných hostů a slavnostní zahájení provedl primátor Města Havířova pan František Chobot.
Fotbalové týmy byly rozděleny do dvou skupin, které určily pořadí pro finálová utkání. První místo si vybojovali hráči SK NOVÁCI z Města Albrechtice nad domácím týmem SK KOSATKY z Havířova. Tím obhájili loňský titul a kromě zlaté medaile si odvezli domů i putovní pohár, který bude rok zdobit jejich prostory. V tuhém boji o třetí a čtvrtou příčku zvítězili těsným výsledkem hráči SK BESKYD z Pržna nad LIGOTČANY z Komorní Lhotky. Pátou příčku jasným výsledkem potvrdili fotbalisté SPMP HAVÍŘOV nad nováčky turnaje STUDENŤÁKY z Církevní střední školy z Českého Těšína.

 

ilustrace

CROATIA BEACH 2010

21. 8 – 1. 9. 2010
Seget Vranjica
V sobotu se vydalo autobusem 30 uživatelů načerpat síly moře, zotavit z neduhů a pokochat krásou skalistého pobřeží a starých měst. Počasí nám přálo téměř po celou dobu pobytu. Proto jsme využili každé chvíle k plavání v teplém moři a pohybu na slunci. Dopoledne probíhaly výlety po skupinách do pamětihodného Splitu, odpoledne do starobylého Trogiru, který na nás všechny zapůsobil silným dojmem. Každý den probíhal pestrý program, přes den koupání v moři a výlety, večer procházky v záři zapadajícího slunce, diskotéky, promítání filmů, práskání bičem, hry, zpěv. Zajímavým zpestřením byl pro uživatele večerní Trogir, kde nádherně osvětlené budovy dotvářely magickou atmosféru města. Úžasný byl Dalmácký večer, s ochutnávkou domácích jídel, peky, která je vyrobena se směsi čtyř druhů masa, zeleniny a brambor pečenou v otevřené peci, chlebíčků s pršutem a sýrem, dobrého vína. K tanci hrála živá hudba.
Ubytování bylo třetím rokem ve Ville Teresa, k moři coby kamenem dohodil a pláž přesně pro nás, sypaná z malých kamínků. Tak ubíhaly dny plné pohybu, radosti a zábavy. Pobyt u moře vlil novou energii do duší každého z nás.

ilustrace

Mezinárodní soutěž Entente Florale Europe - Evropská rozkvetlá sídla

Město Havířov se zapojilo do evropské soutěže Entente Florale Europe. V rámci sedmihodinové prohlídky města experti na zeleň a turismus z dvanácti evropských zemí toho viděli hodně i co se týká služeb. Při své prohlídce navštívili také naše středisko Denního stacionáře na ulici Čelakovského, které bylo dle jejich slov nad očekávání.
Další informace a hodnocení se dozvíme až na slavnostním vyhlášení výsledků, které se bude konat 24. září v Itálii.

ilustrace

SANTÉ pořádalo Den otevřených dveří

SANTÉ - Domov pro osoby se zdravotním postižením Havířov, příspěvková organizace uspořádalo ve čtvrtek 20. května 2010 od 9:00 do 15:00 hodin DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ. Střediska naši organizaci navštívilo cca 115 občanů, zejména z řad studentů škol, institucí a rodičů.

ilustrace

Den otevřených dveří 2010

SANTÉ - Domov pro osoby se zdravotním postižením Havířov, Tajovského 1156/1, Havířov - Podlesí, příspěvková organizace
pořádá ve čtvrtek 20. května 2010 od 9:00 do 15:00 hodin DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ. Jste srdečně zváni.

Celkový počet článků: 235


Partneři Santé-Havířov

Další informace

Podpořte nás nakupováním na svých oblíbených e-shopech!
Věděli jste, že nyní můžete naší organizaci pomoct i obyčejným nákupen na internetu? Přidali jsme se do projektu GIVT, který podporuje neziskové organizace a sportovní kluby. Stačí, když nákupy, které děláte běžně, provedete přes portál GIVT. Část peněz z Vaší útraty bude darována nám! Je to opravdu jednoduché, zabere Vám to jen několik vteřin vašeho času. A co je nejdůležitější, při nákupu nezaplatíte nic navíc. Více zde.

Upravit Cookie předvolby

Přepnout na mobilní verzi

Kontakt

SANTÉ HAVÍŘOV
Tajovského 1156/1
736 01 Havířov-Podlesí
Tel.: 596 411 026
Fax: 596 411 025
reditel@sante-havirov.cz
IČ: 00847470, DIČ: CZ00847470

Bankovní spojení:
Česká spořitelna - 1666000319/0800

Kraj: Moravskoslezský
Obec: Havířov
Zřizovatel: Statutární město Havířov

Statutární zástupce:
Mgr. Michaela Rosová

Ostatní:
Naše organizace je zapsána v registru poskytovatelů sociálních služeb
 

Další informace