ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Zahradní slavnost 2023

13. července 2023

V pondělí dne 26. 06. 2023 uspořádala organizace SANTÉ – centrum ambulantních a pobytových sociálních služeb pro své klienty a jejich rodinné příslušníky zahradní slavnost na středisku MIKADO.

Zahradní slavnost zahájili úvodním slovem ředitelka organizace SANTÉ Mgr. Michaela Rosová spolu s primátorem statutárního města Havířov Ing. Josefem Bělicou, MBA a náměstkyní primátora pro sociální oblast paní Mgr. Stanislavou Goreckou.

V rámci pestrého programu vystoupil hudební soubor „SOUZNĚNÍ“ pod vedením dobrovolnice z Adry, Canisterapie Bohumín, k poslechu a tanci hrál DJ Mára. Během zahradní slavnosti byla k vidění výstava fotografii nadějné mladé fotografky Kláry Mii Krečmerové z Havířova. Po roce nás opět navštívila Miss Czech Republic 2022 Kristýna Pyszková.

Pro všechny zúčastněné bylo připraveno bohaté občerstvení.  Počasí se nám vydařilo a všichni si zahradní slanost velice užili. 

Velké poděkování patří zaměstnancům, kteří se podíleli na organizaci akce a především všem sponzorům a partnerům za podporu, bez které by se zajištění této akce neobešlo. Děkujeme hypermarketu Globus Havířov, Hypermarket Tesco Havířov, společnosti Kaufland, pekařství ERPEKO TRADE, a.s., Rychvaldské pekárně, s.r.o. a firmě Tyčinky s.r.o. vyrábějící Bertyčky.
 
     


      

     Partneři Santé-Havířov

Další informace

Podpořte nás nakupováním na svých oblíbených e-shopech!
Věděli jste, že nyní můžete naší organizaci pomoct i obyčejným nákupen na internetu? Přidali jsme se do projektu GIVT, který podporuje neziskové organizace a sportovní kluby. Stačí, když nákupy, které děláte běžně, provedete přes portál GIVT. Část peněz z Vaší útraty bude darována nám! Je to opravdu jednoduché, zabere Vám to jen několik vteřin vašeho času. A co je nejdůležitější, při nákupu nezaplatíte nic navíc. Více zde.

Upravit Cookie předvolby

Přepnout na mobilní verzi

Kontakt

SANTÉ HAVÍŘOV
Tajovského 1156/1
736 01 Havířov-Podlesí
Tel.: 596 411 026
Fax: 596 411 025
reditel@sante-havirov.cz
IČ: 00847470, DIČ: CZ00847470

Bankovní spojení:
Česká spořitelna - 1666000319/0800

Kraj: Moravskoslezský
Obec: Havířov
Zřizovatel: Statutární město Havířov

Statutární zástupce:
Mgr. Michaela Rosová

Ostatní:
Naše organizace je zapsána v registru poskytovatelů sociálních služeb
 

Další informace