VIII. ročníku Veletrhu poskytovatelů sociálních služeb

20. září 2019

Dne 12. 9. 2019 se naše organizace účastnila již tradičního Veletrhu poskytovatelů sociálních služeb. Veletrh zahájila proslovem náměstkyně pro sociální oblast paní Mgr. Stanislava Gorecká. Ve svém projevu hovořila o vysoké úrovni poskytovaných sociálních služeb na území města Havířova a nastínila další rozšiřování a zdokonalování služeb v následujícím období.
V rámci veletrhu byl připraven bohatý doprovodný program. Naší organizaci prezentovali klienti s tanečním vystoupením „Mě sílu dáš“ – toto taneční vystoupení znázorňuje poděkování všem lidem, že v nich vyrostla láska do podoby, aby tu byli pro druhého člověka, což vnímáme jako poděkování všem lidem, kteří se věnují náročné práci v sociálních službách. Toto taneční vystoupení bude prezentováno na oslavě 40 let založení organizace SANTÉ. Po celý den mohli návštěvníci navštívit náš stánek s výrobky našich klientů, které si rovněž mohli zakoupit.

      


Partneři Santé-Havířov

Další informace

Podpořte nás nakupováním na svých oblíbených e-shopech!
Věděli jste, že nyní můžete naší organizaci pomoct i obyčejným nákupen na internetu? Přidali jsme se do projektu GIVT, který podporuje neziskové organizace a sportovní kluby. Stačí, když nákupy, které děláte běžně, provedete přes portál GIVT. Část peněz z Vaší útraty bude darována nám! Je to opravdu jednoduché, zabere Vám to jen několik vteřin vašeho času. A co je nejdůležitější, při nákupu nezaplatíte nic navíc. Více zde.

Přepnout na mobilní verzi

Kontakt

SANTÉ HAVÍŘOV
Tajovského 1156/1
736 01 Havířov-Podlesí
Tel.: 596 411 026
Fax: 596 411 025
reditel@sante-havirov.cz
IČ: 00847470, DIČ: CZ00847470

Bankovní spojení:
Česká spořitelna - 1666000319/0800

Kraj: Moravskoslezský
Obec: Havířov
Zřizovatel: Statutární město Havířov

Statutární zástupce:
Mgr. Michaela Rosová

Ostatní:
Naše organizace je zapsána v registru poskytovatelů sociálních služeb
 

Další informace