ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Události roku 2020

10. prosince 2021

Klienti organizace SANTÉ si převzali vánoční dary

Dne 9. 12. 2020  na středisku MIKADO proběhlo předání vánočních darů, které našim klientům věnovalo  vedení města Havířova.
Z důvodu současné situace ohledně epidemie COVID 19 proběhlo v  letošní předání vánočních darů netradičně a to bez přítomnosti vedení města Havířova.
Dárky předala klientům ředitelka organizace.
Cena hejtmana Moravskoslezského kraje 2020

Jako každoročně se vybráni klienti  naší organizace SANTÉ účastní výtvarné soutěže o Cenu hejtmana Moravskoslezského kraje. Cena hejtmana Moravskoslezského kraje je udělována u příležitosti Mezinárodního dne zdravotně postižených. Tato akce přispívá k poznání problémů občanů se zdravotním postižením a podporuje myšlenku jejich společenské integrace zejména na území Moravskoslezského kraje. V letošním roce naší organizaci zastupovali Miroslava Geryková s výšivkou „Baletní figura“, Radek Kopec se svou mozaikou „Noční Karibik“ a Andrea Bromková rozpracovaný Ytong „Kvetoucí louka“. Všichni věnovali dílům spousty času a úsilí.

Dne 8. 12. 2020 přebrala Miroslava Geryková z rukou hejtmana Moravskoslezského kraje pana prof. Ing. Ivo Vondráka, CSc. ocenění za první místo, dále Radek Kopec cenu za druhé místo a Andrea Bromková čestné uznání. Všem zúčastněným gratulujeme k získanému ocenění. 
Slavnostní předání šeku

V rámci exhibičního utkaní SIGI teamu a MFK Havířov, které se konalo 6. 9. 2020 na fotbalovém stadionu  v Prostřední Suché, se podařilo vytěžit ze vstupného 30.000,-Kč, které byly organizátorem  rozděleny rovným dílem mezi Dětský domov Sluníčko Havířov a SANTÉ – centrum ambulantních a pobytových sociálních služeb.
Dne  23. 9. 2020 převzala ředitelka organizace Mgr. Michaela Rosová  z rukou primátora města Havířova Ing. Josefa Bělici, MBA, náměstka pro ekonomiku a správu majetku Ing. Ondřeje Baránka a předsedy MFK Havířov pana Bronislava Šimši darovací šek na částku 15.000,-Kč. Darovanou částku organizace využije pro své klienty. Pří této příležitosti klienti předali panu primátorovi jako poděkování za pomoc při rekonstrukci kuchyňského koutu v činnosti keramiky, vlastnoručně vyrobený obraz s mozaikou.

    

Vyhlášení Ceny Mosty 2019

Dne 15. 09. 2020 se organizace SANTÉ – centrum ambulantních a pobytových sociálních služeb účastnila slavnostního vyhlášení CEN MOSTY 2019. Celkem bylo na Cenu MOSTY 2019 nominováno 40 osob a organizací zaměřujících se na podporu  osob se zdravotním postižením ve čtyřech kategoriích. Do užšího výběru nominovaný postoupilo 20 nejlepších. Za organizaci SANTÉ  byl na Cenu MOSTY nominován divadelní soubor „POKUS TÓNY“ z Denního stacionáře na ul. Čelakovského. Slavnostní vyhlášení Ceny MOSTY 2019 probíhalo v Kongresovém centru Zlín, program vyhlášení moderoval Aleš Cibulka. Během slavnostního vyhlášení vystoupil zpěvák Bohuš Matuš a skupina Hradišťan. Členové divadelního souboru „POKUS TÓNY“ převzali z rukou poslankyně PaedDr. Aleny Gajdůškové pamětní nominační plaketu Ceny MOSTY 2019. Pro všechny zúčastněné to byl nesmírně velký kulturní zážitek a všichni si tento den velice užili.

    
    


Partneři Santé-Havířov

Další informace

Podpořte nás nakupováním na svých oblíbených e-shopech!
Věděli jste, že nyní můžete naší organizaci pomoct i obyčejným nákupen na internetu? Přidali jsme se do projektu GIVT, který podporuje neziskové organizace a sportovní kluby. Stačí, když nákupy, které děláte běžně, provedete přes portál GIVT. Část peněz z Vaší útraty bude darována nám! Je to opravdu jednoduché, zabere Vám to jen několik vteřin vašeho času. A co je nejdůležitější, při nákupu nezaplatíte nic navíc. Více zde.

Upravit Cookie předvolby

Přepnout na mobilní verzi

Kontakt

SANTÉ HAVÍŘOV
Tajovského 1156/1
736 01 Havířov-Podlesí
Tel.: 596 411 026
Fax: 596 411 025
reditel@sante-havirov.cz
IČ: 00847470, DIČ: CZ00847470

Bankovní spojení:
Česká spořitelna - 1666000319/0800

Kraj: Moravskoslezský
Obec: Havířov
Zřizovatel: Statutární město Havířov

Statutární zástupce:
Mgr. Michaela Rosová

Ostatní:
Naše organizace je zapsána v registru poskytovatelů sociálních služeb
 

Další informace