ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Setkání klientů SANTÉ s Miss World Krystynou Pyszkovou

3. dubna 2024

V pátek 29. 03. 2024 proběhlo na Chráněném bydlení organizace SANTÉ, za přítomností vedení Statutárního města Havířov, setkání klientů s Miss World 2024 Krystynou Pyszkovou.

Klienti SANTÉ připravili pro Miss World malé překvapení ve formě vlastnoručně vytvořeného upomínkového předmětu s fotografiemi a gratulací k vítězství v soutěži. Je velkou podporovatelkou organizace SANTÉ  a ráda navštěvuje naše klienty. Díky její finanční podpoře jsme tak mohli klientům zajistit hipoterapii a canisterapii.

Během setkání se všichni zúčastnění dozvěděli zážitky a zajímavosti z průběhu soutěže, Miss World odpověděla také na jednotlivé dotazy zúčastněných. Největším zážitkem pro všechny byla možnost se s Miss World vyfotit.

         

        

         


Partneři Santé-Havířov

Další informace

Podpořte nás nakupováním na svých oblíbených e-shopech!
Věděli jste, že nyní můžete naší organizaci pomoct i obyčejným nákupen na internetu? Přidali jsme se do projektu GIVT, který podporuje neziskové organizace a sportovní kluby. Stačí, když nákupy, které děláte běžně, provedete přes portál GIVT. Část peněz z Vaší útraty bude darována nám! Je to opravdu jednoduché, zabere Vám to jen několik vteřin vašeho času. A co je nejdůležitější, při nákupu nezaplatíte nic navíc. Více zde.

Upravit Cookie předvolby

Přepnout na mobilní verzi

Kontakt

SANTÉ HAVÍŘOV
Tajovského 1156/1
736 01 Havířov-Podlesí
Tel.: 596 411 026
Fax: 596 411 025
reditel@sante-havirov.cz
IČ: 00847470, DIČ: CZ00847470

Bankovní spojení:
Česká spořitelna - 1666000319/0800

Kraj: Moravskoslezský
Obec: Havířov
Zřizovatel: Statutární město Havířov

Statutární zástupce:
Mgr. Michaela Rosová

Ostatní:
Naše organizace je zapsána v registru poskytovatelů sociálních služeb
 

Další informace