ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Se SANTÉ pro děti a s dětmi

12. května 2023

SANTÉ – centrum ambulantních a pobytových sociálních služeb navázalo novou spolupráci s Věznicí Karviná.  K vzniku této společné spolupráce, nás vedla  myšlenka udělat radost dětem, které se ocitly v tíživých situacích a jejichž osudy nám nejsou lhostejné.
Spolupráce je realizována v rámci aktivit programu zacházení odsouzených ve Věznici Karviná, kde odsouzení šijí látkové hračky z různých materiálů. Takto připravené hračky,  pak následně klienti SANTÉ, v aktivizačních činnostech, vyplní vatelínovou náplní a dokončí jejich finální podobu.
Ještě před letními prázdninami budou hračky, jako první,  předány dětem z dětského centra PLUTO Havířov.
 
    
 
 
V rámci  další nově navázané spolupráce s MŠ Balzacova proběhlo v měsíci dubna  na středisku MIKADO společné dopoledne s dětmi. Děti si pod vedením učitelek MŠ Balzacova připravili pro naše klienty interaktivní vystoupení s názvem „Probudil se malý brouček“.
Po zhlédnutí tohoto  nádherného vystoupení, připravili naši klienti pro děti na oplátku společné tvoření v činnostech jako je keramika, rukodělná činnost, pletení košíku apod.Partneři Santé-Havířov

Další informace

Podpořte nás nakupováním na svých oblíbených e-shopech!
Věděli jste, že nyní můžete naší organizaci pomoct i obyčejným nákupen na internetu? Přidali jsme se do projektu GIVT, který podporuje neziskové organizace a sportovní kluby. Stačí, když nákupy, které děláte běžně, provedete přes portál GIVT. Část peněz z Vaší útraty bude darována nám! Je to opravdu jednoduché, zabere Vám to jen několik vteřin vašeho času. A co je nejdůležitější, při nákupu nezaplatíte nic navíc. Více zde.

Upravit Cookie předvolby

Přepnout na mobilní verzi

Kontakt

SANTÉ HAVÍŘOV
Tajovského 1156/1
736 01 Havířov-Podlesí
Tel.: 596 411 026
Fax: 596 411 025
reditel@sante-havirov.cz
IČ: 00847470, DIČ: CZ00847470

Bankovní spojení:
Česká spořitelna - 1666000319/0800

Kraj: Moravskoslezský
Obec: Havířov
Zřizovatel: Statutární město Havířov

Statutární zástupce:
Mgr. Michaela Rosová

Ostatní:
Naše organizace je zapsána v registru poskytovatelů sociálních služeb
 

Další informace