ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

SANTÉ rozšířilo spolupráci s Městskou knihovnou Havířov

9. listopadu 2023

V rámci dlouholeté spolupráce s Městskou knihovnou Havířov, se nám podařilo rozšířit spolupráci o nově otevřenou pobočku knihovny na ulici U Jeslí, která se nachází v budově nově zrekonstruovaného Stacionáře „V Zahradě“.
První společnou akci připravili zaměstnanci knihovny v měsíci říjnu, jednalo se o naučnou přednášku, pod názvem „Jablíčkový den“.Pro naše klienty bylo připraveno zábavné povídání o historii a tradicích jablek u nás i ve světě. Celkem na třech stanovištích, mohli klienti ochutnat různé druhy jablek, vyrobit si jablka ze slaného těsta
a tím rozvíjet své motorické schopnosti. Na závěr přednášky připravili zaměstnanci knihovny soutěž BINGO. Vítězové i poražení dostali sladkou odměnu a omalovánku.  

        


Partneři Santé-Havířov

Další informace

Podpořte nás nakupováním na svých oblíbených e-shopech!
Věděli jste, že nyní můžete naší organizaci pomoct i obyčejným nákupen na internetu? Přidali jsme se do projektu GIVT, který podporuje neziskové organizace a sportovní kluby. Stačí, když nákupy, které děláte běžně, provedete přes portál GIVT. Část peněz z Vaší útraty bude darována nám! Je to opravdu jednoduché, zabere Vám to jen několik vteřin vašeho času. A co je nejdůležitější, při nákupu nezaplatíte nic navíc. Více zde.

Upravit Cookie předvolby

Přepnout na mobilní verzi

Kontakt

SANTÉ HAVÍŘOV
Tajovského 1156/1
736 01 Havířov-Podlesí
Tel.: 596 411 026
Fax: 596 411 025
reditel@sante-havirov.cz
IČ: 00847470, DIČ: CZ00847470

Bankovní spojení:
Česká spořitelna - 1666000319/0800

Kraj: Moravskoslezský
Obec: Havířov
Zřizovatel: Statutární město Havířov

Statutární zástupce:
Mgr. Michaela Rosová

Ostatní:
Naše organizace je zapsána v registru poskytovatelů sociálních služeb
 

Další informace