Podpořte prosím náš projekt " V sedlu koně"

11. června 2019

Organizace SANTÉ – centrum ambulantních a pobytových sociálních služeb Havířov se zapojila do projektu Tesco „Vy rozhodujete, my pomáháme“. Rádi bychom touto cestou zajistili pro naše klienty hipoterapii. Hlasování probíhá v obchodním domě Tesco, Železničářů 8/1303, Havířov od 17. 6. 2019 do 14. 7. 2019.

Při jakémkoliv nákupu v obchodním domě Tesco Havířov, obdržíte žeton, který pak můžete vhodit do připravených hlasovacích válců za pokladnami. Naše organizace soutěží ještě s dalšími dvěma organizacemi. Náš projekt se jmenuje „V sedlu koně“ – hipoterapie pro osoby s mentálním nebo kombinovaným postižením. Podpořením projektu „V Sedlu koně“ umožníte našim klientům s mentálním a pohybovým postižením, prožít léčebný účinek koňského hřbetu. HIPOTERAPIE je určena pro veškerá pohybová postižení a je velmi přínosná i pro klienty s mentálním postižením. V rámci hipoterapie dochází k psychickému uvolnění, navázání vazby mezi klientem a koněm a přináší i psychickou relaxaci. Vliv koně na člověka má vysoký terapeutický účinek.
 
Děkujeme za Vaší podporu
 


Partneři Santé-Havířov

Další informace

Podpořte nás nakupováním na svých oblíbených e-shopech!
Věděli jste, že nyní můžete naší organizaci pomoct i obyčejným nákupen na internetu? Přidali jsme se do projektu GIVT, který podporuje neziskové organizace a sportovní kluby. Stačí, když nákupy, které děláte běžně, provedete přes portál GIVT. Část peněz z Vaší útraty bude darována nám! Je to opravdu jednoduché, zabere Vám to jen několik vteřin vašeho času. A co je nejdůležitější, při nákupu nezaplatíte nic navíc. Více zde.

Přepnout na mobilní verzi

Kontakt

SANTÉ HAVÍŘOV
Tajovského 1156/1
736 01 Havířov-Podlesí
Tel.: 596 411 026
Fax: 596 411 025
reditel@sante-havirov.cz
IČ: 00847470, DIČ: CZ00847470

Bankovní spojení:
Česká spořitelna - 1666000319/0800

Kraj: Moravskoslezský
Obec: Havířov
Zřizovatel: Statutární město Havířov

Statutární zástupce:
Mgr. Michaela Rosová

Ostatní:
Naše organizace je zapsána v registru poskytovatelů sociálních služeb
 

Další informace