ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

O pohár SANTÉ 2023

3. listopadu 2023

Dne 25. 10. 2023 se uskutečnil již XVI. ročník turnaje v sálové kopané „O pohár SANTÉ 2023“, který každoročně pořádá organizace SANTÉ – centrum ambulantních
a pobytových sociálních služeb. Turnaje se zúčastnily týmy z různých zařízení sociálních služeb z celého Moravskoslezského kraje. Fotbalový turnaj zahájily úvodním slovem náměstkyně primátora pro sociální oblast Mgr. Stanislava Gorecká a ředitelka organizace SANTÉ paní Mgr. Michaela Rosová.

Třem nejlepším týmům byly slavnostně předány medaile, poháry a dorty ve tvaru fotbalového míče. Na 1. místě se umístil tým Mědvědi z organizace Čtyřlístek, Ostrava – Muglinov, 2. místo tým Kopretina Kopřivnice, 3. místo tým CHACHAŘI z SPMP Ostrava. Dále byli ocenění nejlepší hráči turnaje – nejlepší hráčka, nejlepší střelec, nejlepší hráč fair-play a nejlepší brankář.

Děkujeme našim sponzorům a partnerům, a to především pekárně SEMAG, spol. s r.o. Havířov, firmě KOVONA SYSTÉM a. s, Český Těšín, obchodnímu domu Kaufland – U Stadionu, Havířov - Bludovice, Statutárnímu městu Havířov a Správě sportovních a rekreačních zařízení Havířov, bez kterých by se organizace a zajištění fotbalového turnaje neobešlo. Celý turnaj doprovázelo bouřlivé fandění diváků, rodičů, klientů a kolegů.

       

       

                       

      


 


Partneři Santé-Havířov

Další informace

Podpořte nás nakupováním na svých oblíbených e-shopech!
Věděli jste, že nyní můžete naší organizaci pomoct i obyčejným nákupen na internetu? Přidali jsme se do projektu GIVT, který podporuje neziskové organizace a sportovní kluby. Stačí, když nákupy, které děláte běžně, provedete přes portál GIVT. Část peněz z Vaší útraty bude darována nám! Je to opravdu jednoduché, zabere Vám to jen několik vteřin vašeho času. A co je nejdůležitější, při nákupu nezaplatíte nic navíc. Více zde.

Upravit Cookie předvolby

Přepnout na mobilní verzi

Kontakt

SANTÉ HAVÍŘOV
Tajovského 1156/1
736 01 Havířov-Podlesí
Tel.: 596 411 026
Fax: 596 411 025
reditel@sante-havirov.cz
IČ: 00847470, DIČ: CZ00847470

Bankovní spojení:
Česká spořitelna - 1666000319/0800

Kraj: Moravskoslezský
Obec: Havířov
Zřizovatel: Statutární město Havířov

Statutární zástupce:
Mgr. Michaela Rosová

Ostatní:
Naše organizace je zapsána v registru poskytovatelů sociálních služeb
 

Další informace