O pohár SANTÉ 2021

6. listopadu 2021

Organizace SANTÉ – centrum ambulantních a pobytových sociálních služeb v Havířově, letos už po čtrnácté uspořádala tradiční fotbalový turnaj v sálové kopané „O Pohár SANTÉ“. Týmy tohoto turnaje jsou složeny z hráčů se zdravotním hendikepem a hráčů bez zdravotního omezení, takzvaných partnerů. Tento systém je standartní pro tuto specifickou hru, která se nazývá sjednocená kopaná a je rozšířená téměř po celém světě. Na letošní čtrnáctý turnaj se přihlásilo celkem osm týmů. Fotbalový turnaj zahájili úvodním slovem primátor města Havířova pan Ing. Josef Bělica, MBA a ředitelka organizace SANTÉ  paní Mgr. Michaela Rosová.
Pro všechny účastníky bylo vytvořeno zázemí s bohatým občerstvením, za které děkujeme naším sponzorům a partnerům pekárně SEMAG, spol. s r.o. Havířov, firmě  KOVONA SYSTÉM, a.s. Český Těšín a Statutárnímu městu Havířov. Pro tři nejlepší týmy byly připraveny ceny, medaile a poháry, které jím slavnostně předal předseda fotbalového klubu MFK Havířov pan Bronislav Šimša. Na 1. místě se umístil tým Kopretina z Kopřivnice, 2. místo obsadil tým SPMP Havířov, 3. místo tým SK Medvědi z organizace Čtyřlístek, Ostrava - Muglinov. Celou atmosféru fotbalového turnaje doplňovali svým fanděním diváci, rodiče, klienti a kolegové.

    

    
Sponzoři turnaje 
            


Partneři Santé-Havířov

Další informace

Podpořte nás nakupováním na svých oblíbených e-shopech!
Věděli jste, že nyní můžete naší organizaci pomoct i obyčejným nákupen na internetu? Přidali jsme se do projektu GIVT, který podporuje neziskové organizace a sportovní kluby. Stačí, když nákupy, které děláte běžně, provedete přes portál GIVT. Část peněz z Vaší útraty bude darována nám! Je to opravdu jednoduché, zabere Vám to jen několik vteřin vašeho času. A co je nejdůležitější, při nákupu nezaplatíte nic navíc. Více zde.

Přepnout na mobilní verzi

Kontakt

SANTÉ HAVÍŘOV
Tajovského 1156/1
736 01 Havířov-Podlesí
Tel.: 596 411 026
Fax: 596 411 025
reditel@sante-havirov.cz
IČ: 00847470, DIČ: CZ00847470

Bankovní spojení:
Česká spořitelna - 1666000319/0800

Kraj: Moravskoslezský
Obec: Havířov
Zřizovatel: Statutární město Havířov

Statutární zástupce:
Mgr. Michaela Rosová

Ostatní:
Naše organizace je zapsána v registru poskytovatelů sociálních služeb
 

Další informace