Fotbalový turnaj "O Pohár SANTÉ 2019"

7. října 2019

Fotbalový turnaj „ O Pohár SANTÉ“ 2019
Organizace SANTÉ – centrum ambulantních a pobytových sociálních služeb v Havířově (dále jen – SANTÉ), letos už po třinácté uspořádala tradiční fotbalový turnaj v sálové kopané
„O Pohár SANTÉ“. Týmy tohoto turnaje jsou složeny z hráčů se zdravotním hendikepem
 a hráčů bez zdravotního omezení, takzvaných partnerů. Tento systém je standartní pro tuto specifickou hru, která se nazývá sjednocená kopaná a je rozšířená téměř po celém světě.
Na letošní třináctý turnaj se přihlásilo celkem osm týmů a to…. Denní stacionář Kopretina Kopřivnice, Galaxie centrum pomoci Karviná, Náš svět – Domov Anenská Pržno, SPMP Ostrava, SPMP Havířov, Čtyřlístek - centrum pro osoby se zdravotním postižení Ostrava a dva týmy tvořili klienti organizace SANTÉ.
Atmosféru sportovního „fandění“ podpořili úžasní diváci, rodiče, klienti, kolegové a několik žáků z havířovských základních škol. Pro všechny účastníky bylo vytvořeno zázemí s dobrým občerstvením. Pro tři nejlepší týmy byly připraveny ceny, medaile a poháry. Zažili jsme emotivně vypjaté momenty, ale i radost z vítězství.
Velké poděkování patří panu Romanu Mičkovi, který poskytl pro náš turnaj finanční dar, dále velké díky firmě SEMAG s.r.o., která zajistila občerstvení pro hráče, Správě sportovních
a rekreačních zařízení za poskytnutí sportovní haly, zaměstnancům školní jídelny ZŠ Fr. Hrubína, kteří připravili pro 75 účastníků chutné obědy. Dále bych chtěla poděkovat za návštěvu náměstkyni pro sociální oblast paní Mgr. Stanislavě Gorecké, uvolněnému radnímu pro sport panu Mgr. Danielu Vachtarčíkovi za záštitu tohoto turnaje a paralympionikovi panu Ivanu Karabcovi za účast, podporu a předání cen vítězným týmům. Velký dík patří i zaměstnancům SANTÉ za organizaci turnaje.
A jak turnaj dopadl?
Na 1. místě skončili SK Medvědi z organizace Čtyřlístek, Ostrava - Muglinov, 2. místo obsadil tým Kopretina z Kopřivnice, 3. místo získala organizace SPMP Havířov.
 
Gratulujeme!
 
V Havířově, 7. 10. 2019


        

                                               


Partneři Santé-Havířov

Další informace

Podpořte nás nakupováním na svých oblíbených e-shopech!
Věděli jste, že nyní můžete naší organizaci pomoct i obyčejným nákupen na internetu? Přidali jsme se do projektu GIVT, který podporuje neziskové organizace a sportovní kluby. Stačí, když nákupy, které děláte běžně, provedete přes portál GIVT. Část peněz z Vaší útraty bude darována nám! Je to opravdu jednoduché, zabere Vám to jen několik vteřin vašeho času. A co je nejdůležitější, při nákupu nezaplatíte nic navíc. Více zde.

Přepnout na mobilní verzi

Kontakt

SANTÉ HAVÍŘOV
Tajovského 1156/1
736 01 Havířov-Podlesí
Tel.: 596 411 026
Fax: 596 411 025
reditel@sante-havirov.cz
IČ: 00847470, DIČ: CZ00847470

Bankovní spojení:
Česká spořitelna - 1666000319/0800

Kraj: Moravskoslezský
Obec: Havířov
Zřizovatel: Statutární město Havířov

Statutární zástupce:
Mgr. Michaela Rosová

Ostatní:
Naše organizace je zapsána v registru poskytovatelů sociálních služeb
 

Další informace