Cena hejtmana Moravskoslezského kraje 2020

14. prosince 2020

Jako každoročně se vybráni klienti  naší organizace SANTÉ účastní výtvarné soutěže o Cenu hejtmana Moravskoslezského kraje. Cena hejtmana Moravskoslezského kraje je udělována u příležitosti Mezinárodního dne zdravotně postižených. Tato akce přispívá k poznání problémů občanů se zdravotním postižením a podporuje myšlenku jejich společenské integrace zejména na území Moravskoslezského kraje. V letošním roce naší organizaci zastupovali Miroslava Geryková s výšivkou „Baletní figura“, Radek Kopec se svou mozaikou „Noční Karibik“ a Andrea Bromková rozpracovaný Ytong „Kvetoucí louka“. Všichni věnovali dílům spousty času a úsilí.

Dne 8. 12. 2020 přebrala Miroslava Geryková z rukou hejtmana Moravskoslezského kraje pana prof. Ing. Ivo Vondráka, CSc. ocenění za první místo, dále Radek Kopec cenu za druhé místo a Andrea Bromková čestné uznání. Všem zúčastněným gratulujeme k získanému ocenění. 

            
Baletní figura                                        Noční Karibik                                                       Kvetoucí louka

  
        


Partneři Santé-Havířov

Další informace

Podpořte nás nakupováním na svých oblíbených e-shopech!
Věděli jste, že nyní můžete naší organizaci pomoct i obyčejným nákupen na internetu? Přidali jsme se do projektu GIVT, který podporuje neziskové organizace a sportovní kluby. Stačí, když nákupy, které děláte běžně, provedete přes portál GIVT. Část peněz z Vaší útraty bude darována nám! Je to opravdu jednoduché, zabere Vám to jen několik vteřin vašeho času. A co je nejdůležitější, při nákupu nezaplatíte nic navíc. Více zde.

Přepnout na mobilní verzi

Kontakt

SANTÉ HAVÍŘOV
Tajovského 1156/1
736 01 Havířov-Podlesí
Tel.: 596 411 026
Fax: 596 411 025
reditel@sante-havirov.cz
IČ: 00847470, DIČ: CZ00847470

Bankovní spojení:
Česká spořitelna - 1666000319/0800

Kraj: Moravskoslezský
Obec: Havířov
Zřizovatel: Statutární město Havířov

Statutární zástupce:
Mgr. Michaela Rosová

Ostatní:
Naše organizace je zapsána v registru poskytovatelů sociálních služeb
 

Další informace